tel. (+48) 48 671 30 28 e-mail: office@agro-sklad.pl

Transport

Transport Międzynarodowy
Agro-Skład Sp. z o.o. to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego z naszych klientów. Niezależnie od tego, czy jest to niewielkie przedsiębiorstwo czy też duża firma. Realizujemy usługi transportowe na terenie niemal całej Europy.

Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły warunków współpracy z naszą firmą, zachęcamy do skontaktowania się z naszym wykwalifikowanym personelem. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju transportu dla Państwa potrzeb!

Wszystkie nasze ciągniki spełniają normy spalania Euro 5. Do Państwa dyspozycji oddajemy flotę ciągników, które są wyposażone w naczepy:

Specjalistyczny transport chłodniczy
Naszą firma specjalizuje się również w transporcie chłodniczym. Oferujemy przewóz towarów chłodzonych lub mrożonych w odpowiedniej dla nich temperaturze. Realizujemy usługi transportowe w niemal całej Europie  Nasze samochody - chłodnie docierają do Niemiec, Danii, Szwecji, Belgii, Holandii, Francji, Austrii. Oferujemy także przewozy krajowe.

Wszystkie nasze chłodnie wyposażone są w GPS, posiadamy palety na wymianę oraz mamy możliwość rejestrowania temperatury. Na Państwa życzenie możemy przygotować wydruk z termografu.


Transport powierzonych nam przez Państwa towarów wykonywany jest przez doświadczonych i dyspozycyjnych kierowców, co daje nam możliwość szybkiej realizacji zadań.

 

 Wymiary naczepy - typ plandeka Wymiary naczepy - typ chłodnia

Plandeki mają na wyposażeniu pasy, kątowniki, maty antypoślizgowe. Zakres temperatury w chłodni: od minus 25 do plus 25 stopni Celsjusza. Chłodnie wyposażone są w rejestrator temperatury oraz drukarkę umożliwiającą wykonanie wydruku temperatury.

 

DevilArt - strony internetowe Warszawa