tel. (+48) 48 671 30 28 e-mail: office@agro-sklad.pl
Top 1500 najefektywniej zarządzane firmy transportowe

Firma Agro-Skład została wyróżniona w  programie badawczym Top 1500 Najefektywniej Zarządzanych Firm Transportowych w  kategorii "Mała firma transportowa".

Firma wyłoniona została spośród 1500 najlepszych firm z branży w oparciu o zestaw kluczowych wskaźników opisujących rentowność, finansowanie, sprawność wykorzystania zasobów i płynność finansową na postawie analizy sprawozdań finansowych z trzech ostatnich okresów obrachunkowych.

Program badawczy Top 1500 organizuje agencja badawcza DGC oraz czasopismo "Truck&Business Polska" (wydawane przez Eurologistics). Celem programu jest wskazanie najbardziej efektywnych strategii zarządzania w transporcie oraz promocja najlepszych firm na rynku.

Celem programu badawczego Top 1500 Najefektywniej Zarządzanych Firm Transportowych jest uzyskanie całościowego wglądu w warunki prowadzenia działalności gospodarczej przez firmy z branży transportowej. Przyjęta przez organizatorów metodyka wymaga zbierania kompletnych i wiarygodnych danych o wszystkich liczących się na rynku podmiotach. Analiza kompletnego materiału zgromadzonego do porównań daje podstawę do wyróżnienia najbardziej efektywnych firm.

[ aktualności - pokaż wszystkie wpisy ]
DevilArt - strony internetowe Warszawa